08:00 tot 09:00- kick van de vooren
09:00 tot 10:00- jos  weer of geen weer
10:00 tot 12:00- wil van delft
12:00 tot 13:00- peter de vlieghe
13:00 tot 16:00- loek  romijn nederlandse top 40
16:00 tot 17:00- theo de brabander
17:00 tot 18:00- erik de valk
18:00 tot 19:00- jos  vlaanderen boven
19:00 tot 20:00- mike west
20:00 tot 21:00- marco de bruyn
21:00 tot 23:00- johan de graaf
23:00 tot 01:00- camille janszen
01:00 tot 08:00- boogie boy
Maandag
08:00 tot 09:00- Rudolf Stevens
09:00 tot 10:00- Jos weer of geen weer
10:00 tot 12:00- Wil van Delft
12:00 tot 13:00- Peter de Vlieghe
13:00 tot 15:00- ton de groot muziekmuseum
15:00 tot 16:00- Johan de Graaf
16:00 tot 17:00- Roel Van Antwerpen
17:00 tot 18:00- Erik de Valk
18:00 tot 19:00- Jacques van Belleghem
19:00 tot 20:00- Mike west
20:00 tot 21:00- Mike en Angel single collectie
21:00 tot 23:00- Johan de Graaf
Dinsdag
08:00 tot 09:00- gjalt zwaagstra oranje top 30
09:00 tot 10:00- Jos weer of geen weer
10:00 tot 12:00- Wil van Delft
12:00 tot 13:00- Peter de Vlieghe
13:00 tot 15:00- Mike de Nederlandse top 40
15:00 tot 17:00- nico van der linden
17:00 tot 18:00- Erik de Valk
18:00 tot 19:00- Jacques van Belleghem
19:00 tot 20:00- Mike west
20:00 tot 21:00- Mike de Vlaamse top 15
21:00 tot 22:00- dirk van moorhem
22:00 tot 23:00- Johan De Graaf zeezenderuurtje
23:00 tot 00:00- harry tiger
00:00 tot 08:00- boogie boy
Woensdag
08:00 tot 09:00- Rudolf Stevens
09:00 tot 10:00- Jos  weer of geen weer
10:00 tot 12:00- Wil van Delft
12:00 tot 13:00- Peter de Vlieghe
13:00 tot 15:00- kees de haan
15:00 tot 16:00- Johan de Graaf
16:00 tot 17:00- Roel Van Antwerpen
17:00 tot 18:00- Erik de Valk
18:00 tot 19:00- Jacques van Belleghem
19:00 tot 20:00- Mike west
20:00 tot 21:00- Mike en Angel single collectie
21:00 tot 23:00- Johan de Graaf
Donderdag
08:00 tot 09:00- kick van de vooren
09:00 tot 10:00- Jos weer of geen weer
10:00 tot 12:00- Wil van Delft
12:00 tot 13:00- Peter de Vlieghe
13:00 tot 16:00- loek romijn nederlandse top 40
16:00 tot 17:00- Theo de Brabander
17:00 tot 18:00- Erik de Valk
18:00 tot 19:00- jos vlaanderen boven
19:00 tot 20:00- Mike west
20:00 tot 21:00- bart soenen
21:00 tot 23:00- Johan de Graaf
21:00 tot 01:00- Camille Janszen
01:00 tot 03:00- hans quick
03:00 tot 09:00- Boogie Boy
Vrijdag
Zaterdag
09.00 tot 10.00- john westland
10.00 tot 12.00- Wil van Delft
12.00 tot 13.00- peter hoffman
13.00 tot 14.00- jan berg
14.00 tot 15.00- Gjalt Zwaagstra top 40
15.00 tot 17.00- Ad Koppendrayer 19 toen show
17.00 tot 19.00- peter hoffman
19.00 tot 20.00- Ron de Volder
20.00 tot 22.00- Herman Smeets
22.00 tot 00.00- Rudy of Marion
00.00 tot 02.00- stef
02.00 tot 08.00- Boogie Boy
Zondag
09.00 tot 10.00- john westland
10.00 tot 12.00- Wil van Delft
12.00 tot 13.00- peter hoffman
13.00 tot 14.00- ton de groot nederlandse top 15
14.00 tot 15.00- Gjalt Zwaagstra
15.00 tot 17.00- Ad Koppendrayer radiospektakel
17.00 tot 19.00- peter hoffman
19.00 tot 20.00- Ron de Volder
20.00 tot 21.00- marco de bruyn
21.00.tot 22.00- dirk van moorhem
22.00 tot 00.00- Rudolf stevens
00.00 tot 02.00- Stef
02:00 tot 03 00- wout
03.00 tot 09.00- Boogie Boy